Reagujte bez životopisu

Javascript/React developer (bez AJ)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsícPlatové ohodnocení uvedené u inzerátu je orientační, záleží vždy na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- vyvíjet webové rezervační portály s vysokou návštěvností (desetitisíce zákazníků)
- podílet se na analýze a návrhu řešení, možnost ovlivnit výslednou podobu systémů
- rozvíjet řešení webových aplikací na technologii React
- integrovat na API dalších řešení
- mít prostor k seberealizaci a získání nových zkušeností
- mít možnost vlastní organizace náplně práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr (plný nebo zkrácený úvazek)
- práce v centru Brna v menším přátelském týmu (5-10 lidí)
- společnost nabízí plat dle znalostí a zkušeností uchazeče a další výhody, jako jsou stravenky, jazykové kurzy, benefitový systém Kafetérie, flexibilní pracovní dobu s možností příležitostného home-office po zaškolení (po individuální domluvě), po 1. roce 5 dní volna navíc, možnost seberealizace a získání nových zkušeností apod.
- pracoviště v samém centru Brna

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná větší česká společnost podnikající v oblasti služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost programování v Javascriptu a frameworku React
- dobrá znalost HTML5, CSS3, REST, DOM, Bootstrap, webpack
- znalost LESS/SASS, Redux, Babel
- výhodou znalost Node.js
- alespoň technická znalost AJ
- zkušenosti s vývojem frontendu webových aplikací min. 2 roky
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- schopnost týmové práce, samostatnost, aktivní přístup, chuť učit se nové věci a rozvíjet se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3854822  Datum zveřejnění: 31.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc