Reagujte bez životopisu

HTML5 kodér (HPP i ŽL)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na tomto místě budete:
- zpracovávat a kódovat grafické návrhy webových stránek a jejich částí
- pracovat především na vývoji nových projektů, z menší části se podílet na údržbě a rozvoji stávajících
- příležitostně v kontaktu se zákazníkem - v průběhu upřesňování zadání, případně řešení složitějších problémů
- tvořit malý tým spolu s druhým HTML kodérem
- spolupracovat s grafikem, oddělením podpory a oddělením marketingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr nebo práci na ŽL, plný úvazek
- benefity: pružná pracovní doba, po zapracování možnost práce 2 dny v týdnu na home office, sick days, stravenky, vzdělávání, v případě dojíždění možnost kompenzace části jízdného

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn, budeme rádi i za ukázku Vaší práce.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Menší česká společnost se sídlem v Blansku, která se zaměřuje na zakázkový vývoj webů, e-shopů a webových aplikací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

HTML5 - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost HTML5 a CSS3
- alespoň základní znalost Javascript a jQuery
- znalost responzivního návrhu a kompatibility mezi prohlížeči
- pasivní znalost AJ
- 1-2 roky praxe s vývojem webů
- alespoň SŠ vzdělání
- zájem o nové technologie a trendy ve webovém vývoji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3883144  Datum zveřejnění: 2.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc