Reagujte bez životopisu

Senior Java inženýr / Dev Lead

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícPlatové ohodnocení uvedené u inzerátu je orientační, záleží vždy na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme seniorního kolegu, kterému firma svěří:
- technické vedení jednoho z Java softwarových týmů (nejedná se o people management, spíše tech leading)
- mentoring mladších kolegů (fungovali byste jako technická neformální autorita, na kterou by se obraceli méně zkušení kolegové)
- zastřešení technického vývoje produktu včetně přispívání k architektuře, kterou má tým ve svých rukou
- samotné programování aplikací, primárně JavaSE i JavaEE backendu, ale je možné i prolínání do frontendu, pokud znáte Angular (podmínkou ten frontend není)
- design SW produktů
- práci na aktuálních SW produktech v oblasti telekomunikací, kde jde primárně o nový vývoj, je zde možnost setkat se s nástroji pro práci s Big Data (např. Elastic, Kafka, Apache Spark) či s machine learning principy

Pracovali byste v agilním přátelském a neformálním 10 členném týmu fungujícím podle Scrum metodiky. Můžete vyvíjet v IDE, který Vám vyhovuje. Pokud máte zájem, lze rotovat po produktech nebo vycestovat na zahraniční pobočku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- zaměstnanecký pracovní poměr na plný úvazek
- neformální prostředí mezinárodní SW společnosti s možností kariérního růstu (možnost vypracovat se na Team Lead pozici) a profesního rozvoje (rotace po produktech)
- motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
- řadu firemních výhod: příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, 5 týdnů dovolené (a po pěti letech dokonce 6 týdnů), možnost bezúročné půjčky, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, kolektivní aktivity a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní SW společnosti, která se zaměřuje na vývoj a podporu SW pro telekomunikační společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme seniorního Lead developera, který:
- zná dobře vývoj v Javě a orientuje se základně v Javascriptu
- umí pracovat v Linuxovém prostředí
- zajímá se o sítě a síťové protokoly
- programuje už pár let v Javě, umí technicky vést vývojáře a mentorovat mladší kolegy
- zná ideálně práci s produkty od Atlassian (Jira, Confluence, Stash) a verzování v Gitu
- se už setkal s produkty Kafka, Elastic, Spark (není podmínkou)
- domluví se dobře anglicky
- vystudoval školu (ideálně vysokou) technického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3884887  Datum zveřejnění: 7.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc