Reagujte bez životopisu

Senior SW Manager

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vám svěříme:
Budete vést jeden nebo více SW týmů odpovídající za vývoj a testování SW produktů.
Budete mít na starosti výkonnost svého týmu i jeho spokojenost. Budete dělat pravidelné hodnocení inženýrů, motivovat je, budete jejich mentorem a koučem. Budete svůj tým také rozvíjet a podílet se také na náboru, vést přijímací pohovory a aktivně spolupracovat jako hiring manager s HR týmem.
Dostanete svěřený rozpočet, budete odpovídat za náklady za tým i za investice.
Budete odpovídat za vícero činností, za jednotlivé fáze SW inženýringu, za produkt jako celek.
Budete se snažit předcházet možným eskalacím či problémům.
Také budete mít svěřenou kvalitu vyvíjeného SW - v podobě automatizovaných testů, buildování i pomocí nasazování nejnovějších technologií.
Pracujeme v agilním prostředí podle Scrumu, budete se podílet na ceremoniích a také úzce spolupracovat se Scrum masterem, Product ownerem a Product managerem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí velké společnosti nezatížené svazujícími procesy, naopak nabízíme velkou volnost
- spolupráci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
- zajímavé finanční ohodnocení s bonusy
- benefity: 5 týdnů dovolené (po 5. odpracovaném roce ještě týden dovolené navíc), příspěvky na penzijní a/nebo životní pojištění (1500,-), stravenky v hodnotě 115,-, příspěvky na sportovní a relaxační aktivity (Benefit Café Cafeteria), ActivePass, Fitko, 3 dny sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, možnost nepravidelného home office, možnosti očkování proti chřipce/klíšťové encefalitidě, kurzy angličtiny, páteční firemní snídaně a středeční čerstvé ovoce, půjčky související s bydlením, kolektivní aktivity atd.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní SW společnosti, která se zaměřuje na dodávku SW řešení pro velké mobilní operátory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho bychom rádi potkali:

Máte zkušenosti s vedením jednoho nebo více agilních engineering týmů (SW a/nebo QA inženýři).
Znáte důvěrně životní cyklus vývoje SW a dříve jste začínali jako developer nebo tester.
Jste zkušený liniový manažer, který se podílí na náboru, hodnocení, motivaci svého týmu.
Máte na starosti jeden nebo více SW produktů.
Pracujete s budgetem.
Domluvíte se plynně anglicky.
Vystudovali jste VŠ/SŠ technického směru.
Jste verbálně zdatní, baví Vás posouvat svůj tým dopředu, motivovat a vést lidi. Zároveň myslíte analyticky a jste schopní efektivně řešit nastalé situace.

Máte zkušenosti s těmito oblastmi:
- line/people management
- change management
- business znalost
- product management
- agile metodologie/Scrum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3892200  Datum zveřejnění: 13.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc