Reagujte bez životopisu

Scrum Master (zahraniční SW společnost)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- plnit roli Scrum Mastera při vedení a koučování menších týmů, které vyvíjejí aplikace pro různé platformy na streamování medií
- sledovat a řídit scrum proces a práci v rámci týmu vývojářů s cílem zvýšit efektivitu a včasnost při doručování projektů
- podílet se na zavádění agilních metod do týmu, přizpůsobení potřebám týmu a odpovídat za správné používání scrum procesů
- zajišťovat, že členové týmu mají k dispozici potřebné SW nástroje
- pomáhat se zaštiťováním komunikace uvnitř i navenek, zvyšovat transparentnost procesů, srozumitelnost předávaných informací
- koordinovat denní scrum, plánování sprintů, sprint demo
- dělat odhady a plánování, sledovat případné zpoždění
- pomáhat týmu s produktovým backlogem, aby byl hotov před dalším sprintem
- spolupracovat s Product Ownerem, kolegy Scrum Mastery (v zahraničních pobočkách společnosti)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- benefity: letní bonus na dovolenou (50% platu), stravenky, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, kurzy AJ, podpora odborného vzdělávání (rozpočet 1500 EUR na různé kurzy), interní workshopy, příspěvek na penzijní pojištění, osobní příspěvek na mimopracovní aktivity (2000,- Kč), systém Cafeteria (Benefit-plus-eu), možnost služebních cest na pobočky firmy
- prostor na využití vlastních nápadů a svěřená zodpovědnost založená na důvěře, neformální firemní kultura respektující vyvážený poměr práce a volného času, veselá atmosféra s relax zónou, lahodné nápoje a dobré jídlo v kanceláři po celý den :)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem aplikací pro streamování medií.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- certifikace Scrum Master
- výhodou znalost projektového životního cyklu, plánování projektu a zdrojů, risk managementu
- plynulá znalost AJ
- alespoň 1-2 roky praxe na pozici Scrum Mastera
- preferovány jsou předchozí zkušenosti ve vývoji nebo UX
- min. Bc. vzdělání informatického směru
- výborné komunikativní schopnosti
- schopnost logicky a efektivně řešit problémy a vidět jejich komplexitu
- pozitivní přístup se schopností multi-taskingu a organizací priorit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3892245  Datum zveřejnění: 13.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc