.NET vývojář/analytik

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
zajímavé platové ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- vývoj, rozšiřování a podpora aplikací v různých oblastech (např. MES systémy) pro výrobní společnost
- aplikační support pro různé systémy: MES, quality, test, label printing, import/export, logistika (shipping, warehouse), docházkové systémy atd.
- řešení globálních incidentů při aplikačním supportu - break-fix, úpravy/vylepšení, nasazení
- spolupráci s třetími stranami (IT support provideři) i globálním IT týmem (v USA)
- spolupráce se systémovými analytiky za účelem definice potřebných specifikací pro software psaný v Javě, C++, Oracle
- design prototypu aplikací, návrh programové struktury, koordinace nasazení systémů s IT týmy
- provozní podpora implementace (zajištění řešení ticketů, koordinace testování i změnového řízení, komunikace s providery, zhodnocení výsledku)
- komunikace v rámci multinárodního týmu
- možnost příležitostně cestovat po Evropě (např. Německo, Maďarsko)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností), možnost profesního a kariérního růstu (profesní rozvojové plány nabízející možnosti školení) a aktivního využití AJ
- komplexní zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, benefitový systém - cafeterie, stravenky, jazykové kurzy a možnost aktivního využití angličtiny, penzijní připojištění, volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Uveďte, prosím, také kód pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významná nadnárodní technologická a výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost vývoje v .NET Visual Studiu, SQL Serveru
- znalost aplikačního supportu
- znalost Virtual machines, IIS, FTP
- plynulá znalost AJ (mezinárodní tým)
- cca 2-3 roky praxe s vývojem či podporou aplikací
- výhodou zkušenosti se správou serverů a databází
- VŠ vzdělání ideálně technického nebo ekonomického směru (alespoň Bc.)
- schopnost pracovat v týmově orientovaném prostředí
- výborné komunikační dovednosti (psané i verbální)
- ochota příležitostně cestovat (cca 25 % času)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 681506  Datum zveřejnění: 15.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: zajímavé platové ohodnocení