Elektromontér jednoúčelových strojů

Ivar a.s.

Místo práce
Těžební 1250/2d, 627 00 Brno-Černovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc13.plat, mimořádné odměny, Multisport karta, příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na vzdělávání, stravenkový paušál.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Osazování rozvaděčů a zapojování kabeláže na jednoúčelových strojích a linkách. Montáže v prostorách firmy v Brně a u zákazníků v ČR a Evropě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavá a různorodá práce. Přátelský kolektiv. Příspěvek na důchodové pojištění, 5týdnů dovolené, stravenkový paušál, Multisport karta, roční mimořádné odměny, příspěvky na vzdělávání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektro

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dodávky průmyslové automatizace na klíč.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4351373  Datum zveřejnění: 10.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc