Senior konstruktér technik

IVE - AGENTURA, s.r.o.

Místo práce
Ostrava-Vítkovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
40000,-Kč + prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika povolání:
Vypracování projektů technických systémů. Zpracovávání projektové dokumentace. Konstrukční řešení zařízení a výrobků a navrhování nových modelů, vzorů, typů a výkresů nových výrobků. Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek. Zpracovávání popisek a návodů k používání. Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálu apod. Vypracování projektových podkladů technologických zařízení. Vypracování konstrukčních řešení výrobků podle základních technických podmínek, parametrů a rámcových instrukcí. Provádění servisu a oživování zařízení. Vedení kolektivu techniků.
Náplň práce:
tvorba výkresové dokumentace dle platných norem, zpracovávání nových projektů, vývoj, provádění výpočtů, zpracovávání průvodní dokumentace k výrobkům, tj. technické podmínky, záruční podmínky, návody k obsluze, prohlášení o shodě, apod. archivace rozpisek, seznamů náhradních dílů, protokolů o testování a další průvodní dokumentace k výrobkům. Servis a oživování zařízení
Požadujeme: velmi dobrou znalost práce v programech Microsoft Office - Excel, Outlook, dobrá znalost sw Solid Works nebo Invertor, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vánoční odměna za 11. měsíc, roční odměna za 12. měsíc, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příplatky za držení pracovní pohotovosti - odměna 200 Kč za servisní výjezd, odměna 200 Kč / den za práci nad 150 km od Ostravy, 300 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, nadstandardní pracovní obuv pro zaměstnance, kteří jsou dlouhodobě na nohou, dioptrické pracovní brýle za zvýhodněnou sazbu, zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory částečně klimatizovány, k dispozici kvalitní vybavení pro stravování, získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vývoj, výroba, prodej a servis hydraulických strojů a zařízení, systémů centrálního mazání a pneumatiky.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kooperace, Kreativita, Flexibilita, Výkonnost, Plánování a organizování práce, Celoživotní učení
Aktivní přístup, Zvládání zátěže
Objevování a orientace v informacích, Vedení lidí (leadership)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská a zprostředkovací agentura, která se zabývá vyhledáváním a výběrem zaměstnanců pro organizace. Věnujeme individuální přístup k požadavkům zaměstnavatele na obsazované místo. Máme snahu o detailní pochopení potřeb klienta, specifiky jeho požadavků a atmosféry mezilidských vztahů uvnitř společnosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3541781  Datum zveřejnění: 18.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000,-Kč + prémie