Montér hydrauliky

IVE - AGENTURA, s.r.o.

Místo práce
Mostárenská 1140/48, 703 00 Ostrava-Vítkovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsícpříplatky za výjezd + servisní pohotovost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika povolání
Montér zakázky zajišťuje servisní a poradenskou činnost zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků.

Náplň práce:
o provádění montáže a uvádění výrobků do provozu u zákazníků.
o zabezpečování servisní činnosti u zákazníků.
o vyřizování reklamačních řízení.
o vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.).
o spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.
o opravy hydraulických a pneumatických zařízení.
o opravy rotačních i přímočarých hydromotorů a pneumotorů.
o opravy čerpadel, vývěv a kompresorů.
o demontáž, opravy a montáž strojních součástí, souvisejících s konkrétním výrobním zařízením.
o výroba hydraulických a pneumatických agregátů. Jejich odzkoušení, seřízení, připojení k rozvodu - uvedení do provozu.
o kontroly a revize.
o proplachy hydraulických rozvodů, filtrace, odebírání a vyhodnocování
kvality dané kapaliny.
o seřizování pojistných a brzdných prvků, hydraulických a pneumatických
systémů.
o nastavení a vyhodnocování hodnot v elektronických spínačích a snímačích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vánoční odměna za 11. měsíc, roční odměna za 12. měsíc, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky ,příplatky za držení pracovní pohotovosti - odměna 200 Kč za servisní výjezd, odměna 200 Kč / den za práci nad 150 km od Ostravy
300 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, nadstandardní pracovní obuv pro zaměstnance, kteří jsou dlouhodobě na nohou, dioptrické pracovní brýle za zvýhodněnou sazbu
zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, k dispozici kvalitní vybavení pro stravování, získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky
možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

www.pks-servis.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, zručnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská a zprostředkovací agentura, která se zabývá vyhledáváním a výběrem zaměstnanců pro organizace. Věnujeme individuální přístup k požadavkům zaměstnavatele na obsazované místo. Máme snahu o detailní pochopení potřeb klienta, specifiky jeho požadavků a atmosféry mezilidských vztahů uvnitř společnosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3801045  Datum zveřejnění: 2.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsícpříplatky za výjezd + servisní pohotovost