Obsluha ohraňovacieho lisu - manipulant

IVE - AGENTURA, s.r.o.

Miesto práce
Trate mládeže, Banská Štiavnica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hod.mzda ja závislá od praktických skúseností uchádzáča

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o čítanie a orientácia v normách a strojárskej technickej dokumentácii.
o obsluha ohraňovacieho lisu, chod stroja.
o manipulácia s plechmi.
o kontrola vyrobených súčiastok a manipulácia s nimi na potrebné pracovisko.
o manipulačné práce, dopravuje a pripravuje materiál do výroby.
o obsluha vysokozdvižného vozíku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

* Jsme poradenská a zprostředkovací agentura, která se zabývá vyhledáváním a výběrem zaměstnanců pro organizace.
* Věnujeme individuální přístup k požadavkům zaměstnavatele na obsazované místo.
* Máme snahu o detailní pochopení potřeb klienta, specifiky jeho požadavků a atmosféry mezilidských vztahů uvnitř společnosti.
* Poskytujeme profesionální podporu při vyhledávání a výběru zaměstnanců na obsazování pracovních pozic středního a vyššího managementu.
* Chceme Vám pomoci najít a vybrat takové zaměstnance, které byste sami hledali obtížně a za cenu ztráty manažerského času a finančních nákladů.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3910445  Datum zveřejnění: 21.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 8 EUR/hod.