Biomedicínsky inžinier - oftalmológia

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
september/október 2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacPolročné odmeny na základe hodnotenia nadriadeného.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu s primárnym zameraním na zdravotnícku techniku v oftalmológii. Hlavnou pracovnou náplňou bude starostlivosť o prístrojové vybavenie na pracovisku novo-vznikajúcej očnej kliniky, technickú asistenciu pri operačných výkonoch, monitoring a hodnotenie ďalšieho vybavenie kliniky, komunikácia s dodávateľmi technológií, atď.

Zamestnancom ponúkame možnosť byť súčasťou vysoko kvalifikovaného a motivovaného tímu. Za kvalitne odvedenú prácu, ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie a férový prístup. Samozrejmou súčasťou je možnosť ďalšieho vzdelávania, firemné zamestnanecké podujatia, multisport karta, systém stravovania a mnoho ďalších spoločne vytvorených hodnôt.

Hľadáme profesionála so skúsenosťami a odhodlaním, ktorý hľadá uplatnenie v kvalitnom pracovnom prostredí v Trnave. Vzhľadom k celkovému rozsahu zodpovedností, hľadáme skúseného kandidáta. Pošlite nám Váš životopis, do 14 dní odpovieme každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdělání v oboru

IT/elektrotechnik/inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

DICOM protokol - expert
Klient/server administrácia - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Prax v oblasti minimálne 3 roky
- Požadované vysokoškolské vzdelanie
- Predchádzajúce praktické skúsenosti na pozícii servisného technika pre medicínsku techniku veľkou výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Komunikačné zručnosti
- Ochota sporadicky cestovať

IVIO je novovznikajúca spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.

Adresa spoločnosti

IVIO s. r. o.
Seredská 9423/255E
91705 Trnava

Kontakt

Kontaktní osoba: Jaroslav Šarišský
E-mail: poslat životopis
ID: 3947788  Datum zveřejnění: 9.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac