Vodič MKD

J&E charter, s. r. o.

Miesto práce
Francúzsko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 - 950 brutto + diety 45 euro na den (platene aj vikendy) po 6 mesiacoch dobrej kvalitnej prace zvysenie diet na 50 euro/ den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy (Slovensko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Anglicko, Madarsko, Polsko)
Turnusová práca: od 2 + 2 ,4 + 2, 6 + 2 , 8 +2 ,respektive dohodou
Od vodiča sa vyžaduje:
- udržiavanie vozidla v čistom stave,
- plnenie zverených úloh od dispečingu
- 100 % komunikácia s dispečingom
- preukázatelná prax v doprave min 1 roky
- pravidelné informovanie dispečingu
- podmienka vedieť jasne a bezchybne vyplňovať a odovzdávať CMR doklady
- jazdi sa cela Europa - FR , BE, NL, DE, GB, SK, CZ , HU
- prijmeme aj vodičou aj s VP skupiny C, firma zaplati rozšírenie na CE a vodič minimálne musi u nás odpracovat 1 jeden rok

- motivujúce platové podmienky,
- odmena za nízku spotrebu
- odmena za bezškodovy priebeh turnusou
- preprava z domu do zamestnania a späť firemným vozidlom
- dieta na den - 45 euro po 6 mesiacoch bezchybnej prace dieta 50 euro
- za kazdehe noveho zamestnanca co minimalne odrobi u nas 6 mesiacou bonus 150 euro

Pre uchadzacov zasielat CV mailom na adresu:[email protected]
Pre bližšie informácie prosíme kontaktovať kancelariu tel: 02/32121211

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- tachografová karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- platné doklady, psychotesty a lekárska prehliadka
- skúsenosti s vedením kamiónu v rámci EU
- dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi.

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou prepravou tovaru v rámci EU. Prepravovaný tovar v rámci EÚ

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hraničná 18
821 05 Bratislava-Ružinov

ID: 2252879   Datum zveřejnění: 15.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   850 - 950 brutto + diety 45 euro na den (platene aj vikendy) po 6 mesiacoch dobrej kvalitnej prace zvysenie diet na 50 euro/ den