Statik (junior / senior)

J2L CONSULT, s.r.o.

Místo práce
Brandlova 36, Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Termín nástupu
04/2021
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsícvýroční plat, bonusové prémie, možnost extra přivýdělku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STATIK POZEMNÍCH STAVEB
Zavedená stavební společnost hledá zaměstnance na pozici statik nosných konstrukcí pozemních staveb. Pozice vhodná i pro absolventy se základní znalostí statiky, případně projektanty se zájmem o tento obor. Pro studenty nabízíme možnost přivýdělku během studia.

• Pracovní náplň:
- tvorba statické části projektové dokumentace především ve stupni DSP a DPS
- výpočet a posudky konstrukce - Scia Enginner, Excel, Idea, Fine
- tvorba výkresové dokumentace - AutoCAD, CADKON+ RC

• Pro koho je pozice vhodná:
- pro čerstvé absolventy VŠ / studenty
- pro lidi s praxí
- pro studenty

• Co požadujeme:
- alespoň základní orientaci ve statice budov
- svědomitost, zodpovědnost

V případě zájmu se těšíme na Vaše životopisy zaslané emailem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce v menší, "nekorporátní" firmě, osobní přístup
5 týdnů dovolené
mobilní telefon, příspěvek na stravování
pružnou pracovní dobu, home-office
kariérní rozvoj
platové ohodnocení v závislosti na výsledcích
účast na školeních a konferencích, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pozemní stavby

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

J2L CONSULT s.r.o. je v oboru zavedenou společností. Provádíme i stavební činnost, a to opravy statiky budov, tzn. je zde přímá provazba mezi kanceláří a stavbou.
Jsme členové České betonářské společnosti, komory autorizovaných inženýrů a techniků a Českomoravské komory lešenářů. Při svých zakázkách spolupracujeme s Fakultou stavební, blíže viz www.j2lconsult.cz
Preferujeme osobní přístup, a to jak k řešení zakázek, tak i ke svým zaměstnancům.
ID: 4044958  Datum zveřejnění: 13.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc