Logo J2L CONSULT, s.r.o.

Statik

J2L CONSULT, s.r.o.

Brandlova 36, Hodonín, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc13. plat Základní složka + flexibilní složka dle aktivity.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Navrhování nosných konstrukcí pozemních staveb a tím související činnosti.

Jedná se o kreativní práci v přátelském kolektivu menší zavedené firmy, s občasnými výjezdy na stavbu.

Tvorba výpočtového modelu v programu SCIA, analýza a dimenzace prvků v podpůrných programech, vytvoření výstupu a následná tvorba výkresové dokumentace v programu AutoCAD anebo CADKON+ RC.

Pozice je vhodná i pro začínající statiky - práce se průběžně konzultují a navádí.

Tešíme se na Vaše životopisy zasílané e-mailem :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v nekorporátní společnosti s osobním přístupem.

Platové ohodnocení přímo úměrné aktivitě.

Flexibilní pracovní doba s možností homeoffice.

5 týdnů dovolené + individuální volno dle domluvy.

Mobilní telefon, příspěvek na stravování, účast na školeních a konferencích, firemní akce.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

konstrukce staveb

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozice statik - tomu musí odpovídat přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

J2L CONSULT s.r.o. je v oboru zavedenou společností. Provádíme i stavební činnost, a to opravy statiky budov, tzn. je zde přímá provazba mezi kanceláří a stavbou.
Jsme členové České betonářské společnosti, komory autorizovaných inženýrů a techniků a Českomoravské komory lešenářů. Při svých zakázkách spolupracujeme s Fakultou stavební, blíže viz www.j2lconsult.cz
Preferujeme osobní přístup, a to jak k řešení zakázek, tak i ke svým zaměstnancům.

Kontakt

ID: 4804933  Datum zveřejnění: 10.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc