Hlavný vedúci/a Recepcie Nemecko Glücksburg

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
01.12.2020
2 000 - 2 200 EUR/mesiacPracuje sa 40 alebo 48 hodín týždenne podľa ponuky a štátu, a pracovnej zmluvy teda 5 alebo 6 dní v týždni podľa dohody Pred odchodom do práce vždy viete koľko vám na danú pozíciu vychádza plat NETTO, teda suma v čistom ktorá vám príde každý mesiac na účet My vám dohodneme nástupný plat - ktorý neni hlavné ťažisko Vždy si viete dohodnúť v priebehu 2-týždňov/ čo je poväčšine skúšobná doba/ plat väčší Vačšinou sa riadi všetko podľa Kolektívnej zmluvy, alebo vo všeobecnosti podľa našich skúseností sa treba pripraviť, resp. môžete rátať s nástupnými platmi ak viete stredne Nemecky sa dorozumieť takto: Hlavný Recepčná/ý 2200 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavný vedúci/a Recepcie Nemecko Glücksburg, nástup December 2020, Luxusný hotel pri Baltskom mori, celoročka 2200 eur netto
Je to vedúca pozícia s nutnou praxou!
plat : 2200 eur netto
5 dni v týždni + 2 dni voľno
Ubytovanie sa plati zvlášť cca 200 eur
Celoročka
Kandidát musí mať veľmi dobrú prax s rezervačným soft.programom FIDELIO !!
Auto výhoda
Ubytovanie max.500 m od hotela
Nemecký jazyk musí byť veľmi dobrý, AJ,FJ, TJ sú výhodou.
Žiadne poplatky Agentúre!
www.job4gastro.sk
Viac informácií na [email protected]
alebo telefonicky na +421948386138

JOB4GASTRO.sk Vám zabezpečí prácu v Gastronómii a Hotelierstve v Rakúsku alebo Nemecku bez Poplatkov Agentúre

V Rakúsku je to 13, 14 plat
V Nemecku sú to príplatky, takzv. Zuschlage /závisí od počtu hodín, víkendy, sviatky, či máte alebo nemáte deti/atď....
Vrátenie Daní zo zahraničia
Ubytovanie a strava na pracovisku
Ubytovanie väčšinou priamo na prevádzke, neni potrebné dochádzať
Väčšie prídavky na deti
Veľký kariérny rast
Žiadne poplatky za pomoc pri výbere Vašej práce alebo sprostredkovaní
Sezónna alebo celoročná práca možná

Je nutné sa vedieť dorozumieť telefonicky po Nemecky, aspoň s veľmi dobrými základmi Nemeckého jazyka

Pred odjazdom, vás vždy kontaktuje Majiteľ prevádzky alebo jeho zástupca telefonicky po Nemecky, tak treba vedeť ako tak rozprávať po Nemecky.

Je nutné nám zaslať Životopis v Nemeckom jazyku s pracovnou alebo profilovou fotkou, prípadne zeugnis/referencie/ , výučný list preložený v Nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Bezplatné sprostredkovanie práce v Nemecky hovoriacich krajinách v Hotelierstve a Gastronómii. Sezónne alebo celoročne. Dvojtýždňové Turnusy nie sú možné!
Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko
Naše referencie JOB4GASTRO na Facebooku hovoria za nás!
Pracovná pozícia bude obsadzovaná prostrednictvom, resp. pre spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Nemecký jazyk je vyžadovaný sa vedieť dorozumieť!
Bez Nemčiny nevieme Zabezpečiť prácu

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničné spoločnosti v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.
ID: 3986928  Datum zveřejnění: 14.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac