Kuchár na Horskú chatu V Sudtirole 2600 Eur netto

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Miesto práce
Južna Tirolska, Taliansko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
15.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 2 700 EUR/mesiacodmeny, bonusy, ubytovanie zabezpečené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár na Horskú chatu V Sudtirole 2500-2700 Eur netto
veľmi vysoko na kopci
Chata je vzdialená 2 000 metrov na vrchu v Južnom Tirolsku
Kuchár (samostatný kuchár) dobré znalosti nemčiny B1
jednoduchá kuchyňa
6 dní v týždni (všetci ľudia tam pracujú 3 týždne vkuse a potom 3-4 dni voľna naraz)
Ubytovanie a strava sú zadarmo priamo pri chate
Riadna pracovná Talianska zmluva
Žiadne poplatky Agentúre
od 15.5.2021 do 31. októbra 2021
Viac info
[email protected]
+421948386138

Potrebujeme aktuálny životopis v nemeckom jazyku s foto a prip. referencie

Talianska pracovná zmluva
stabilný zamestnávateľ

Ubytovanie zabezpečené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Vysokohorská chata nad 2000 m nad morom
sezónne zmluva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

predavač, kuchár, čašník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3
3

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničnú gastronómiu a hotelierstvo v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.
Ak chcete job na priamo v Nemecky hovoriacej krajine poďte s nami.
job4gastro
Viac info na našom Facebooku si môžete prezrieť konkrétne ponuky na : JOB4GASTRO Pracovná pozícia bude obsadzovaná prostrednictvom, resp. pre spoločnosť Firmenname Monika Matiašová GLN (der öffentlichen Verwaltung) 9110028357237 Berechtigungen aufrecht FG Gewerbliche Dienstleister Arbeitsvermittlung Seit 01.01.2020 für den Standort 2410 Hainburg a.d. Donau, Alte Poststraße 42, Tür 3 (kann vom Gründungsdatum abweichen) GeschäftsführerIn gewerberechtlich: - Berufszweig: Personaldienstleister (Arbeitskräftevermittler) GISA-Zahl 32279375

Adresa spoločnosti

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r.o.
Kremnická 2009/26
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Matiašova
Tel.: +421948386138
E-mail: poslat životopis
ID: 4068911  Datum zveřejnění: 26.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac