Zodpovedný manažér pre rakúske oddelenie pracovnej agentúry

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Altheim, Oberösterreich, Altheim, Rakúsko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre agentúrneho manažéra alebo Zodpovedný manažér pre rakúske oddelenie pracovnej agentúry

Pracovný čas:

  • 8:00 - 17:00 hod, pondelok až piatok
  • 3 týždne v kancelárii a 1 týždeň homeoffice
  • Pracovisko: Altheim, Rakúsko + Home office (kdekoľvek)

Platové podmienky:

  • cca 2000 EUR netto + bonusová schéma
  • Zmluva na 5 dní v týždni, 8 hodín denne
  • Žiadne stravovanie

Potenciálny zárobok:

  • Táto pozícia umožňuje zarobiť 3000-4000 EUR netto mesačne pre schopného pracovníka!

Ďalšie výhody:

  • Mobilný telefón
  • Notebook
  • Auto

Zmluva:

  • Rakúska alebo Nemecká? Podľa vlastného výberu!
  • Plat zostáva rovnaký v Nemecku aj Rakúsku, vrátane 13. a 14. platu!

Ubytovanie:

  • Jednolôžková izba stojí 200 EUR mesačne ( 15 minút od pracoviska) ostatok 250 eur dopláca firma

Náplň práce:

  • Kontakt a akvizícia so stálymi zákazníkmi a novými zákazníkmi (často krát aj osobný kontakt s firmami, fabrikami a Hotelmi)
  • Kontakt s uchádzačmi a sprostredkovanie uchádzačov do podnikov

Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať pre ďalšie informácie.

Výhodou je človek, ktorý už pôsobil v pracovnej agentúre, či už ako recruiter, alebo ako obchodný zástupca. Má komfortné a sebavedomé vystupovanie. A perfektnú Nemčinu.

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office
  • Zdravotné a sociálne poistenie
  • Firemné školenia a rozvojové programy
  • Zamestnanecké benefity a bonusy
  • Vynikajúca pracovná atmosféra

Poprosíme naštudovať naše Weby www.job4gastro.sk a www.job4eu.sk a následne zaslať motivačný list + životopis v Nemeckom jazyku s FOTO

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.7.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Agentúrne zamestnávanie na Nemecky hovoriacom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, gastro, sklady a závody

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Paint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničné spoločnosti v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.

ID: 4845271  Datum zveřejnění: 2.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac