Manažer/ka obchodního zastoupení

Jan Bayer (MPSV)

Místo práce
350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-02
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jan Bayer, IČ 04091175
Pracoviště:Jan Bayer -001, Cheb, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-02
Mzdové rozpětí:od 45000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:"Hledám k sobě člověka na tuto manažerskou pozici. Práci Vás naučím, ale na oplátku požaduji maximální odhodlanost, chuť nebýt průměrem, chuť učit se novým věcem." Své životopisy zašlete na email [email protected] i s průvodním textem.
Pracovní doba: pružná pracovní doba.
Požadavky: Řidičský průkaz sk. B , perfektní komunikace, sympatický vzhled, pracovitost, SŠ vzdělání.
Náplň práce: 1. - 2. měsíc zaškolování, komunikace se zákazníky, servis klientů, 3. měsíc pracovní pohovory, servis klientů, manažerské vzdělávání v rámci společnosti.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, firemní telefonní síť, perfektní mezilidské vztahy na pracovišti, manažerské vzdělání v rámci společnosti!
Vhodné i pro absolventy.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 9791360712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou