Reagujte bez životopisu

Realitní makléř

Jan Křetínský

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO DĚLÁ REALITNÍ MAKLÉŘ V NAŠÍ SPOLEČNOSTI?
Aktivně vyhledává nemovitosti.
Stanovuje aktuální cenu nemovitosti a predikuje její vývoj.
Vyhledává a doporučuje nejvhodnější nemovitosti, která splňují požadavky hledajících klientů.
Poskytuje veškeré informace a zároveň nestranný a nezaujatý pohled, na jehož základě se může klient rozhodnout.
Organizuje přípravu nemovitosti na focení / home stagingu a samotné focení.
Připravuje inzerční text k nemovitosti.
Vyřizuje veškerou agendu k prodeji/koupi nemovitosti.
Úzce spolupracuje s právním oddělením, centrálou naší společnosti a finančním sektorem naší společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bezplatné zapracovnání v rámci naší společnosti
Možnost rychlého kariérního růstu
Účast na školeních pod vedením celosvětových profesionálů v oboru
Možnost firemního automobilu
Plně a moderně vybavené kanceláře v centru Brna, Vyškova, Blanska, Olomouce, Prostějova ..
Administrativní podpora našeho asistenčního týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost
Bezproblémová telefonická komunikace
spolehlivost
příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pomáháme lidem k bydlení bezpečnou cestou. Zanalyzujeme vaše potřeby i možnosti, vytipujeme pro vás vhodné nemovitosti, ať už pro bydlení nebo jako investici. Budeme vám asistovat při prohlídkách, poskytneme právní i administrativní pomoc. Zkrátka – uděláme maximum, abyste celý proces zvládli bez zbytečného stresu.
ID: 3884218  Datum zveřejnění: 3.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc