Správce budov a majetku

Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 390 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komplexní zajištění správy pronajatých prostor Janáčkovy
filharmonie Ostrava, p. o., včetně administrativní, energetické a
technické správy a údržby
- Organizování a zajišťování oprav a údržby veškerého svěřeného
majetku ve správě organizace, včetně pronajatých budov
- Samostatné a komplexní zabezpečení přípravy, zadávání a kontroly
veřejných zakázek malého rozsahu, včetně průzkumu trhu na svém
úseku
- Vyhodnocování závad, návrhy technicky efektivních a účinných řešení
pro jejich odstranění ve spolupráci s dodavateli služeb
- Zadávání a zpracovávání objednávek služeb na opravy a údržbu p
pronajatých prostor
- Příprava nájemních smluv (kontakt s nájemci)
- Vedení výběrových řízení subdodavatelů, kontrola cenových nabídek
- Příprava smluv s dodavateli služeb
- Příprava servisních a rámcových smluv, kontrola jejich plnění
- Zajišťování provozu technického zařízení budov (EPS, VZT, EZS, ZDP,
vytápění aj.), včetně pravidelné revize zařízení a systémů ve
spolupráci s dodavateli služeb
- Sledování legislativy spojené s provozováním kulturní činnosti na
svém úseku
- Revidování stavu současných projektů a navržení možných řešení pro
jejich úspěšné dokončení
- Řízení a kontrola práce vrátných a uklízeček a spolupráce s
referentem správy majetku.
- Správa movitého majetku včetně jeho nákupu v koordinaci s
referentem správy majetku a pověřeným zaměstnancem zajišťujícím
nákupy přes „Nákupní portál města Ostravy“.
- Kompletní organizace a zajištění BOZP
- Spolupráce s vedoucími jednotlivých úseků
- Přehled o každodenním provozu budov (koncerty, zkoušky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 10. platovou třídu (tabulka č. 1 podle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.)
- Práci na plný úvazek
- Možnost příplatku v rámci osobního ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity (stravenky, Sodexo benefity-Flexi pasy,
bezúročné půjčky FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na
kartu Multisport)
- Flexibilní pracovní dobu
- Služební notebook a mobilní telefon
- Podpora dalšího vzdělávání

Informace o náboru

Životopis a motivační dopis, adresu a telefonní kontakt, prosím, zašlete nejpozději do 15. 3. 2023 na adresu [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technického směru

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google kalendář - Pokročilý
Google disk - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Komplexní přehled o fungování provozu
budov včetně technologií (vzduchotechnika,
vytápění, požární signalizace, poplachové
systémy, nouzové zvukové systémy)
- Minimálně 3 letou praxi v oboru
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou
- Samostatnost a komunikativnost,
zodpovědný přístup, organizační schopnosti,
časovou flexibilitu a týmovou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

zastoupena Mgr. Janem Žemlou, ředitelem
se sídlem tř. 28. října 124, 702 00 Ostrava
Organizace založena 1.1.1954 plenárním zasedáním Krajského národního výboru v Ostravě jako Ostravský symfonický orchestr.
Organizace je vedena v živnostenském rejstříku Statutárního města Ostrava – Živnostenský úřad pod čj. K01055

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4530118  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 390 Kč/měsíc