Senior sales manažér

janom a.s.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc13. a 14. plat, odmeny a bonusy z predaja

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme Senior manažéra predaja s vysokými skúsenosťami v energetickom sektore, orientovaného na výsledky, s talentom na oceňovanie reklamných a obchodných príležitostí. Táto osoba bude rozvíjať vzťahy so strategickými partnermi v oblasti energetiky, developermi, distribútormi, inštalatérskymi firmami, a pod. subjekty s cieľom navýšenia obchodného rastu jednotlivých produktov spoločnosti Wattstor.
Technicky kompetentný a veľmi skúsený v českom energetickom sektore s medzinárodným presahom do Európskeho priestoru.
Úlohy a povinnosti
• Identifikovanie potenciálnych zákazníkov na základe stanovených kritérií
• Profesionálne prezentovanie a predaj zákazníkom
• Zisťovanie a analyzovanie potrieb zákazníkov
• Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov, analyzovanie výsledkov predaja
• Schopnosť pochopiť dynamiku produktov a zákazníkov
• Hĺbkové vedomosti o produkte so schopnosťou vyjadriť technickú správu pre ľudí z netechnickej oblasti a nabrať dostatočné pochopenie hovoriť a rozprávať sa s ľuďmi z technickej oblasti
• Hĺbkové vedomosti o firemných procesoch a kultúre. Otvorený, úprimný a inkluzívny pohľad na tím
• Disponovať a budovať obchodnú inteligenciu a teda budovať dôkladnú osvetu pre naše produkty
• Pracovať s ostatnými kolegami z obchodu a poskytnúť včasne a správne technickú podporu pre všetky zákaznícke dotazy a sledovať všetky kontakty
• Byť ochotný cestovať, pracovať nadčas a zúčastňovať sa obchodných výstav, ak to bude nutné
• Naviac by mal obchodný manažér nastaviť tón/náladu a mal by disponovať schopnosťou trénovať a koučovať obchodný tím
• Stanoviť si ciele, rozvíjať stratégiu, dohliadať na efektivitu manažmentu zákazníckych vzťahov (CRM)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. a 14. plat
- práca pre úspešnú a stabilnú spoločnosť
- možnosť odborného vzdelávania
- teambuildingy, firemné akcie, využívanie súkromného športového klubu, home office

Informace o náboru

Pozíciu sales manažér predaja obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť Wattstor, založenú v roku 2013 vo Veľkej Británii. Wattstor je inovatívna – technologická firma, ktorá sa zaoberá vývojom vlastných produktov v oblasti obnoviteľných zdrojov, batériových systémov a elektromobility.

Wattstor má viac ako 5 ročné skúsenosti v oblasti batériových systémov s inteligentnou riadiacou jednotkou pre domácnosti, malé - stredné podniky, priemysel a infraštruktúry nabíjacích staníc pre elektromobily.

Náš tím pracuje po celej Európe v rôznych lokalitách - Londýn, Cornwall, Severné Írsko, Bratislava a Brno spolu s vývojovým tímom vo výrobných priestoroch v Českej republike a na Slovensku. Wattstor je podporovaný spoločnosťou janom a.s., ktorej technologicky orientované aktivity vedú k spoločnému zavádzaniu unikátnych produktov so strategickým zámerom preraziť na medzinárodnej úrovni.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

energetika

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Skúsenosti s prostredím B2B a B2C, zamerané na „čistú“ technológiu
• Vynikajúce skúsenosti v českom elektricko-energetickom sektore
• Počítať s veľkým stupňom kompetencie v písomnej a aj verbálnej komunikácii
• Prijateľný stupeň počítačovej zručnosti so schopnosťou spracovávať veľký objem dát tak, aby ostatní z tímu mohli ďalej s výstupmi pracovať
• Naviac by obchodný manažér mal disponovať širokými vedomosťami o trhu a mal mať skúsenosti s priemyslom
• Schopnosť time-managementu. Byť načas na denných meetingoch, deadlines a akékoľvek vyžiadané správy a aktualizácie
• Sebavedomý, rešpektujúci a pozitívne naladený ako zvnútra tak aj zvonku
• Rásť ako súčasť tímu, kde sú veľké ciele firmy usporiadané s osobnými ambíciami, vytvárajúc dôverčivé a prospešné prostredie pre všetkých pracujúcich
• Precízny, ambiciózny, komunikatívny, tvorivý, samostatný, so zmyslom pre technologické a udržateľné inovácie v produktovom portfóliu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

janom je súkromná investičná spoločnosť, ktorá sa podieľa na investíciach a developingu projektov, ktoré sa sústreďujú na našu spoločnú budúcnosť. V rámci inovatívnych projektov realizujeme investície v oblasti elektromobility, materiálového výskumu, spracovania a uchovávania dát, inteligentného systému riadenia a uskladňovania energií, poskytovania automatizovaných služieb kontroly infraštruktúrnych aktív.
ID: 3912508  Datum zveřejnění: 15.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc