Referent exportního oddělení s NJ

Showdown Displays Europe, s.r.o.

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud se nebojíte komunikovat a rozšiřovat si obzory, umíte dobře německý jazyk a chcete jeho znalosti prohlubovat, pak jste náš člověk.

Náš nový kolega/yně by měl/ la spolupracovat napříč společností a umět si poradit v situacích, kdy s ním klient chce řešit reklamace, objednávky, faktury…. A to i v anglickém nebo německém jazyce.

Náplň práce:

- denní komunikace s klienty českými i německými mailovou i telefonickou formou

- organizace expedic klientských objednávek

- zajištění komplexní agendy procesu objednaného zboží

- řešení reklamací, faktur a výdajových dokladů, práce s MS Office

- komunikace s oddělením vývoje, nákupu a výroby

- denní zadávání požadavků a plánů do CRM (Karát)

- pravidelný reporting

Nástup : dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

- nástup možný ihned

- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

- podílení se na růstu společnosti v oblasti nových technologií

- zázemí silné společnosti

- příspěvek na obědy, sportovní aktivity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchodní zaměření, Ekonomické zaměření

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- SŠ/VŠ ukončené maturitou ideálně obchodního směru

- NJ - denní využití nutno slovem i písmem

- MS Office na uživatelské úrovni

- organizační schopnosti

- komunikativní a pozitivně laděný člen týmu

- ochota učit se a být proaktivní

- týmový hráč

- organizačně vyzrálá osobnost

- komunikativní expert

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Progresivní nadnárodní výrobní společnost zabývající se výrobou alu produktů s exportem do více než 30-ti zemí světa nabízí široký sortiment produktů.
Plakátové rámy, A-stojany, vitríny, nástěnky, světelné poutače, stojany pro digital signage, stojánky na letáky, orientační systémy ....

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2711868  Datum zveřejnění: 26.4.2018