Finanční účetní

Showdown Displays Europe, s.r.o.

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tato pozice je určená pro kvalifikované účetní i talentované absolventy, kteří se chtějí aktivně podílet na rozvoji naší společnosti.

Co bude Vaší hlavní pracovní náplní?

Účtování operací do hlavní knihy, pohledávky, závazky,
příprava interních účetních dokladů,
měsíční a roční účetní závěrky,
vedení pokladny, výpočet cestovních náhrad,
příprava podkladů k daňovým přiznáním,
inventarizace účtů,

Termín nástupu možný IHNED.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za dobře odvedenou práci nabízíme my Vám?

Práci ve stabilní společnosti
Příjemné přátelské pracovní prostředí
Možnost seberealizace
Jazykové kurzy

Stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o novém kolegovi / kolegyni?

VŠ, popř. SŠ ekonomického směru,
3 roky praxe v oblasti účetnictví, ideálně ve výrobní společnosti,
výhodou komunikativní znalost anglického jazyka,
znalost aktuálních účetních předpisů dle české legislativy,
znalost českých daňových zákonů a schopnost jejich aplikace.

Co je výhodou pro kandidáta / kandidátku?

Koncepční a systematický přístup k práci, schopnost analytického myšlení v účetní a ekonomické práci,
spolehlivost, samostatnost, odpovědnost,
svědomitost, pečlivost, přesnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Progresivní nadnárodní výrobní společnost zabývající se výrobou alu produktů s exportem do více než 30-ti zemí světa nabízí široký sortiment produktů.
Plakátové rámy, A-stojany, vitríny, nástěnky, světelné poutače, stojany pro digital signage, stojánky na letáky, orientační systémy ....

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3251144  Datum zveřejnění: 23.8.2018