Manažer zahraničního obchodu

JaP-Jacina, s.r.o.

Nákladní 1486, 295 01 Mnichovo Hradiště, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO VÁS ČEKÁ?
- rozšiřování nového oddělení zahraničního obchodu
- zodpovědnost za dodržování nastavené obchodní politiky
- udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
- spolupráce s technickým, výrobním a montážním oddělením
- zpracování poptávek/cenových nabídek a spolupráce na prosazení CN do realizace
- uzavírání zakázek a zodpovědnost za jejich realizaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- propracovaný plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních týdnech
- moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- zajímavé finanční ohodnocení a možnost osobního růstu
- zaměstnanecké výhody a benefity
- vzdělávací kurzy a školení
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME?
Hledáme technicky zaměřeného člověka, který rád získává zkušenosti a chce se podílet na rozvoji nového oddělení.
Uchazeč by měl být komunikativní a mít organizační dovednosti, aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům.
Výhodou je vzdělání nebo praxe technického směru, praxe v oblasti obchodu a zkušenosti s vedením a řízením zaměstnanců.
Neméně důležitá je aktivní znalost německého jazyka na úrovni B2 a výhodou znalost anglického jazyka na úrovni B1.
Řidičský průkaz sk. B a znalost ovládání PC (MS Office) jsou samozřejmostí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma JaP – Jacina se specializuje na vratovou techniku, protipožární a protipovodňové systémy.
Naše vrata najdete v pražském metru, na letištích po celé ČR, na Sněžce, v Národním divadle, ale taky třeba v nejnovější spalovně v Kodani v Dánsku.
Sídlíme v Mnichově Hradišti u Mladé Boleslavi a díky pobočkám v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Jindřichově Hradci, Rychnově nad Kněžnou, nově v Ostravě a dceřiné společnosti EuroJaP Slovakia s.r.o. v Bratislavě máme pokrytí po celé České republice a na Slovensku.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3222405  Datum zveřejnění: 23.10.2017