Reagujte bez životopisu

Řidič kamionu C+E, 2.500 € / měsíc

Jaromír Mašek - Mašek Transports

Místo práce
Německo, Rakousko, Itálie (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 65 000 Kč/měsícmzda k 15. v měsíci, diety ihned po odjetí trasy, prémie za spotřebu, údržbu apod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme do týmu řidiče kamionu na trasy Rakousko, Itálie, Německo. Jde o stálou práci s nastálo přidělenou velkoobjemovou jumbo- soupravou MAN+ tandemový vlek.
Parkujeme a servisujeme v Brně, odjezdy až v pondělí ráno.
Požadujeme ŘP sk. C+E, kartu tacho, lékařskou prohlídku, praxi na Itálii a především chuť pracovat a učit se nové věci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- minimální byrokracie, puťovky a další si stahujeme automaticky
- telefon s internetem i pro soukromé použití
- parkování osobního vozu ve střeženém areálu
- osobní přístup ke každému řidiči
- náborový příspěvek 25.000 Kč

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
postgraduální

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Minimálně základní znalost Itálie, praxe na kamionu nutná.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní kamionová doprava se specializací na velkoobjemové přepravy do a z Rakouska, Itálie, Německa.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4345741  Datum zveřejnění: 2.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc