Data Consultant Junior

Javlin a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vystudoval/a jsi IT, aniž by ses úzce specializoval/a?
Baví tě všechny oblasti a nerad by ses zaměřil/a pouze na jednu?
Chtěl/a bys mít všeobecný přehled?
Pozice Data Consultant ti tohle všechno umožní.

Kdo jsme?

Společnost, která se zabývá datovou integrací, tedy propojováním datových systémů. Pokud jsi v této oblasti nováček, vůbec nevadí – po čase do toho pronikneš.

Co bys dělal?

Pomocí našeho ETL softwaru (CloverETL) budeš řešit datové problémy našich zákazníků. Dostaneš se ke všem fázím vývoje SW řešení – analýze, návrhu, tvorbě prototypů, implementaci, testování i nasazení, popřípadě školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáš?

Každý projekt je u nás jiný, setkáš se mnoha různými technologiemi. Využiješ u nás angličtinu a můžeš cestovat – i do zahraničí (UK, US). Nebudeme tě nutit nosit oblek a tykáme si. Začátek a konec pracovní doby máš možnost si zvolit sám. Jedeme na pohodu, umožníme ti skloubit pracovní a osobní život.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - základy
SQL - základy
UNIX/Linux - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti u tebe uvítáme?

Přičichnul/a jsi k programování
Umíš napsat SQL dotaz
Není ti cizí Linux/Unix
Máš povědomí o webových technologiích
Domluvíš se dobře anglicky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná česká společnost zabývající se vývojem vlastní enterprise platformy pro datovou integraci – CloverETL a řešením složitých datových problémů za využití naší technologie.
Máme zákazníky na pěti kontinentech, v odvětvích jako finance, zdravotnictví, telekomunikace, IT atd.
Působíme v Praze, Brně, Londýně a Washingtonu.

Adresa společnosti

Javlin a.s.
Vinohradská 174
130 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Belancová
Tel.: +420720045411
E-mail: poslat životopis
ID: 3394139   Datum zveřejnění: 23.7.2018