Java Developer - Praha

Javlin a.s.

Místo práce
Vinohradská 174, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat:
• podílet se na vývoji našeho vlastního produktu, platformy pro datovou integraci – CloverETL,
• spolupracovat s týmem na vývoji nových feature, opravě bugů a vylepšování naší infrastruktury,
• pracovat agilní metodikou (SCRUM/lean),
• očekáváme, že budeš zlepšovat produkt a metodiku vlastními nápady.

Tvůj ideální profil:

• jsi full-stack developer,
• zkušenost s JSE, J2EE,
• znalost JSF, Eclipse, OS Linux/Unix, relační databáze (MySQL, Postgres, Oracle...),
• jsi komunikativní a iniciativní. Nečekáš, až Ti někdo řekne, co máš jak udělat,
• AJ na úrovni B1.

S jakými dalšími technologiemi se u nás můžeš potkat?

• Messaging (Kafka, Solace, JMS),
• Cloud, EC2, S3, Pub/Sub,
• Api: (RES/SOAP),
• Hadoop (Map-reduce, EMR).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nebudeme Tě nutit nosit oblek a tykáme si,
• pružná pracovní doba (10:00-16:00 pevná část, ostatní volitelné),
• možnost občasného home officu,
• 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně,
• jednou ročně pořádáme hackatony,
• 3x ročně firemní akce (hory, voda),
• výhodu středně velké společnosti (70 lidí) bez korporátních pravidel,
• v kanceláři máme dobré kafe a můžeš si zahrát fotbálek.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná česká společnost zabývající se vývojem vlastní enterprise platformy pro datovou integraci – CloverETL a řešením složitých datových problémů za využití naší technologie.
Máme zákazníky na pěti kontinentech, v odvětvích jako finance, zdravotnictví, telekomunikace, IT atd.
Působíme v Praze, Brně, Londýně a Washingtonu.

Adresa společnosti

Javlin a.s.
Vinohradská 174
130 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Belancová
Tel.: +420720045411
E-mail: poslat životopis
ID: 3460649   Datum zveřejnění: 31.7.2018