Lektor/ka anglického jazyka pro děti

Jazyková škola Helen Doron - Martin O'Malley

Místo práce
Nejedlého 377/5, Brno-sever-Lesná, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
200 - 400 Kč/hod.hodinová, podle počtu žáků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STAŇ SE LEKTOREM ANGLICKÉHO JAZYKA PRO DĚTI

Hledáme vhodného kandidáta s výbornou znalostí anglického jazyka, s kladným vztahem k dětem, s tvořivým duchem a pozitivním přístupem k práci.
Pedagogické vzdělání není podmínkou, pobyt v zahraničí výhodou.

Nabízíme Vám možnost zapojit se do našeho týmu a stát se součástí silné nadnárodní sítě Helen Doron English.

Práce je vhodná pro maminky, které se chtějí věnovat nejen domácnosti, ale chtějí být mezi lidmi a vydělat si, ale také pro studenty (starší 19 let) a ostatní, kteří se chtějí zabavit v odpoledních hodinách v našich kurzech angličtiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- intenzivní pětidenní metodologické/ pedagogické školení
- výuku dětí ve věku od 3 měsíců do 19-ti let
- pravidelné systematické doškolování
- nástup možný ihned
- prácu na dohodu (DPP)
- kariéru u Helen Doron English
- zajímavé platové ohodnocení + bonusy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborná znalost anglického jazyka
- schopnost pracovat s dětmi, kreativita, empatie, vysoká úroveň komunikativnosti
- schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Helen Doron English je vedoucí evropskou organizací s více než 30letou praxí výuky angličtiny (EFL). Zaměřuje se na výuku dětí všech věkových kategorií a dosahuje neuvěřitelných výsledků po celém světě. Úspěch metody Helen Doron spočívá v propracovaných a osvědčených postupech, průkopnických výukových materiálech a inovativním přístupu ke vzdělávání.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3777570  Datum zveřejnění: 2.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 200 - 400 Kč/hod.hodinová, podle počtu žáků