Test electro engineer s AJ na B1 | 13. plat (až 50.000 kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*zodpovědnost za testovací zařízení – nejen jejich funkčnost a pravidelnou údržbu, ale také nastavení a správnost testování
*práce a tvorba dokumentace ke svěřeným zařízením
*v případě výrobních problémů u testovacích zařízení bude na tobě je zanalyzovat a zjistit kde nastala chyba a jak vše uvést do pořádku
*práce v kanceláři v blízkosti výroby, tak aby se zajistila komunikace a spolupráce s techniky
*koordinace zmíněných techniků na výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práci v moderní technologické společnosti s fajn kolektivem
*podporu při nástupu s řádným zaučením – zkušení kolegové Vám budou k ruce
*pružnou pracovní dobu
*13. plat a další finanční bonusy
*25 dní dovolené
*využití AJ a její zdokonalování – zahraniční společnost s mezinárodním kolektivem
*příspěvek na dojíždění, na stravné, penzijko, životko, sport, kulturu a další
*vzdělávací kurzy, abyste své znalosti mohli posunout dále
*možnost se vypracovat na další pozice
a další

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Elektronika a testování – to je oč tu běží. Hledáš práci s kombinací elektro a trošku i IT? Testování elektronických zařízení v krásné moderní elektro výrobě je radost pro tvé uši? Tak to je pořádně napni, jelikož mám nabídku pro tebe!
Hledáme šikovné engineery s elektro vzděláním, kteří se chtějí věnovat testování a práce v zahraniční společnosti, kde procvičí angličtinu je láká. Zní to jako ty? Pošli životopis a řekneme si detaily či domluvíme pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, testování, automatizace, slaboproud, elektronika, mikroelektronika, kybernetizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ v elektro oboru
*praxe na obdobné pozici velkou výhodou (test engineer, elektronik apod.)
*znalost práce s elektro schématy a měřidly
*alespoň základní znalost programování v C či nějakém skriptovacím jazyce (pokud znáš prostředí Labview tak to pro tebe bude jednodušší)
*znalost AJ na úrovni B1 – budeš v kontaktu se zahraničním kolegou, a tedy je potřeba se nebát mluvit i když angličtina nebude perfektní. Tu můžeš dopilovat u nás, ale komunikativnost je základ)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4472054  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc