Recepční pro apartmány/hostel/penzion

JIFI, s.r.o.

Místo práce
Jakubské nám. 7, 60200 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ubytování hostů, administrativa spojená s chodem recepce, příjem a kontrola rezervací, koordinace úklidu pokojů
- plynulý chod hotelového provozu včetně snídaní, práce mimo recepci
- aktivní komunikace s hosty a přehled o rezervacích
- aktivní spolupráce se všemi zaměstnanci a odděleními
- zodpovědnost za pokladnu, práce s hotelovými účty a hotovostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- zaměstnanecké benefity, občerstvení na pracovišti
- flexibilní plánování směn
- prostor pro Vaši kreativitu v oblasti řízení péče o hosty

Informace o náboru

Kandidáty, které budeme zvát na pohovor, budeme kontaktovat do 7 pracovních dnů od zaslání životopisu.

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy
Fakturace - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

požadujeme:
- flexibilitu, samostatnost, komunikativní a profesionální vystupování
- znalost angličtiny slovem i písmem, další cizí jazyky výhodou
- odolnost vůči stresu a schopnost řešit neočekávané situace
- zkušenost s chodem recepce, zákaznickým servisem a řešením stížností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Kopanice hledá do svého týmu nového kolegu/ kolegyni. Nenabízíme práci v korporátu, jsme menší rodinná firma a tam také směřuje naše strategie.
ID: 2819202  Datum zveřejnění: 20.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000