Hotelová recepční

JIFI, s.r.o.

Místo práce
Žítková, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2023
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu / kolegyni pro recepci našeho hotelu.
Vaší náplní práce bude především starat se s úsměvem o hotelovou recepci a hosty.
Starost o směny brigádníků. Komunikace s pokojskými.
Dále práce v hotelovém systému, s platebním terminálem a hotovostí.
Komunikace s klienty v českém a anglickém jazyce.
Výhodou je znalost dalšího jazyka.
Vyřizování telefonních hovorů, pošty, e-mailové korespondence.
Přijímání krátkodobých a dlouhodobých rezervací.
Řešení skupinových rezervací.
Je třeba být po zaučení schopen samostatně řešit krizové situace, a umět si poradit v originálních "hotelových situacích".
Aktivní komunikace s vedením hotelu.
Praxe na recepci výhodou, je pro nás důležitější lidský přístup a ostatní věci zaučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v menším mladém a příjemném kolektivu v krásném okolí Žítkové.
Spolupráci na HPP.
Zdarma malé občerstvení na pracovišti( káva, čaj apod.)
Pracovní doba Po-Ne. Směny jsou vždy 12 hodin.

Informace o náboru

Pokud se Vám neozveme do 14.6. zpět, bohužel jsme si na danou pozici vybrali jiného kandidáta. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft Word - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikace v českém a anglickém jazyce.
Uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook.
Výhodou je znalost dalších jazyků, orientace ve vínech, předešlá práce v hotelovém systému Previo.

Prosíme o zaslání životopisu včetně fotografie.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Kopanice hledá do svého týmu nového kolegu/ kolegyni. Nenabízíme práci v korporátu, jsme menší rodinná firma a tam také směřuje naše strategie.
ID: 4587833  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc