Pracovník ve výrobě potravin

Jiří Fiala, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Purkyňova 2089, 288 02 Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-04
Mzdové podmínky (brutto)
12800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci při přípravě jídla (941)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Fiala, s.r.o., IČ 27139620
Pracoviště:Purkyňova 2089/42a, 288 02 Nymburk 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-04
Mzdové rozpětí:od 12800 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zaměstnance do výrobny lahůdek na HPP – denní směna. Pracovní doba po-pá 6:00-14:30. Možnost zkráceného pracovního úvazku (35hod týdně) po-pá 7:00-14:30. Platové ohodnocení: nástup 12.800 Kč hrubého za plný úvazek (8h denně), základní plat se zvyšuje adekvátně výkonu + prémiová složka mzdy Vyžadujeme pracovitost, zručnost, spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti a nekonfliktní přístup ke kolektivu. Zkušenost s výrobou potravin vítána. Jedná se o fyzicky náročnější práci, není vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Nabízíme práci v zavedené rodinné firmě. Tato práce je vhodná pro osoby, které nechtějí pracovat na směny. Možnost zkráceného úvazku pro osoby, které mají děti ve
školním/školkovém věku a potřebují mít ráno možnost je odevzdat do školy/školky a
odpoledne zase vyzvednout. Životopisy prosím zasílejte na email/ doneste osobně do prodejny (Purkyňova ul., Nymburk) a vyčkejte na telefonickou výzvu k osobnímu pohovoru!!!

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 11515790725

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání