Technik konstruktér v dřevozpracujícím průmyslu

Jiří Procháska (MPSV)

Místo práce
Plzeňská 293, 330 02 Dýšina, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech (31192)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Procháska, IČ 14692988
Pracoviště:Jiří Procháska, Plzeňská, Plzeňská 293, 330 02 Dýšina

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu: Konstruktér(ka) CAD/CAM

popis pozice:

– komunikace s designérem, nebo zákazníkem na vytváření technického řešení

– návrh a vytváření 2D/3D výrobní dokumentace

– vytváření technických specifikací výrobků

– tvorba výrobních podkladů pro výrobu a tvorba CNC programů

požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměřením na výrobu nábytku)

– znalost 3D konstrukčních SW jako např. AutoCAD (IMOS výhodou)

– konstrukční nebo projektové zkušenosti v nábytkářském průmyslu výhodou

– schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu

– aktivní přístup k práci a zájem učit se

nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti s 25ti letou tradicí. Zajímavou a náročnou práci pro klienty v rámci Evropy. Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu – plat od 35 000 Kč. Další profesní rozvoj, možnost individuálního vzdělávání. Bonusový program, flexibilní pracovní dobu a možnost částečné práce z domova. Stravenky a zdravotní benefity.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11710880714

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání