Reagujte bez životopisu

Kuchař/ Kuchařku – Jižní Čechy, nástupní bonus & benefity

Jiskra Gastro

Místo práce
Kbelnice 23, Přešťovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 42 000 Kč/měsícdýška do kuchyně, příspěvek na dojíždění pro mimokrajské a možnost příspěvku na ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci na plný úvazek s jistou mzdou a férovým zacházením? Milujete gastronomii a sledujete moderní trendy? Chcete pracovat ve špičkově vybavené kuchyni? Zájezdní hostinec U Jiskrů roste navzdory všem omezením a zájem hostů už přesahuje náš kraj. Pojďte tvořit novou jihočeskou gastronomii po boku Martina Jiskry, restauratéra roku 2020.
Právě nyní hledáme nové kolegy na pozici Kuchař/ Kuchařka, kteří mají oko pro detail a značnou dávku samostatnosti.

Co budete mít na starosti?
· Přípravu pokrmů a jejich úpravu na talíři. Denní menu, ale i náročnější stálá nabídka doplněná o stálice ze Špajzu.
· Péči o kuchyni – klademe velký důraz na pořádek a čistotu v kuchyni.

Jak si Vás představujeme?
· Máte zkušenosti na dané pozici min. 1 rok.
· Máte příjemné vystupování.
· Rádi se zdokonalujete a poznáváte nové věci, chutě a vůně.
· Máte kritické myšlení a schopnost dotahovat věci do konce.
· Nenecháte náš tým ve štychu.

Je to na Vás!
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Pokud se chcete dozvědět více informací o našem Zájezdním hostinci U Jiskrů, podívejte se na naše stránky:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
· 30 000 – 42 000 nástupní plat
· Nástupní bonus 15 000 po uplynutí zkušební doby
· Práci na HPP v novém, příjemném a profesionální prostředí novodobého českého hostince.
· Proplacené přesčasy.
· Bonus - Dýška do kuchyně po každé směně.
· Společné výlety za dobrým jídlem.
· Jídlo na směně za pár korun.
· Příspěvek na dojíždění pro mimokrajské.
· Možnost příspěvku na ubytování.
· Možnost nástupu dle domluvy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Zájezdní hostinec vždy býval symbolem cesty, zastavení a pokračování. Já jsem procestoval život s vařečkou v ruce, abych se po těch letech zastavil, uvědomil si, že chci začít budovat vlastní podnik, a pokračoval právě zde. Věřím, že Hostinec u Jiskrů je nejlepším cílem mé dosavadní kuchařské cesty a oddanosti k řemeslu a že se stane také opakovaným zastavením či přímo cílem cest našich zákazníků.“ - Martin Jiskra, šéfkuchař a majitel podniku"

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4319785  Datum zveřejnění: 16.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc