Manažer prodejní sítě - Depo Support

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
K Hájům 2b, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 000 Kč/měsíc13. plat, mimořádné odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajištění podpory pro obchodní tým a podpora prodejních kanálů
• komunikace s partnery, budování vztahů a jejich podpora
• proškolení partnerů a implementace nového ERP systému (od roku 2023)
• pravidelné návštěvy u 120 partnerů v rámci celé České republiky
• příprava a aktualizace smluvních podmínek včetně po prodejní administrativy
• optimalizace komunikačních kanálů s partnery
• nastavení postupů, odladění případných chyb v novém systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na hlavní pracovní poměr
• možnost nástupu od 1.5.2022
• velmi dobré platové ohodnocení
• 13. plat dle hospodářských výsledků firmy
• mimořádné odměny dle vašeho příspěvku k růstu firmy
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost práce z domova
• kancelář v Praze
• místo výkonu práce celá Česká republika

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Společnost, která je členem jedné z největších skupin v oblasti výroby a prodeje technických plynů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• zkušenost na obchodní pozici je výhodou
• středně pokročilá znalost AJ pro komunikaci na denní
bázi slovem i písmem
• výbornou znalost MS Office a zkušenost s ERP
systémem
• ochota učit se novým věcem
• komunikační dovednosti
• svědomitost, pečlivost, přesnost, důslednost
• spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4288200  Datum zveřejnění: 23.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc