Vývojář pro MS Dynamics 365 Business Central

JISTU recruitment s.r.o.

Brno-Královo Pole, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj v prostředí Microsoft Dynamics 365 Business Central
• využití technologií Visual Studio CODE, Visual Studio, Microsoft PowerApps
• vývoj na platformě SharePoint
• vývoj Business Intelligence nástrojů
• vývoj aplikací (.NET, webové služby, apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci na hlavní pracovní poměr
• prostor pro vzdělávání a rozvoj technických dovedností
• zajímavou a různorodou práci
• práci v profesionálně zdatném týmu a super kolektiv
• odpovídající platové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity v podobě příspěvku na stravování, částečného home-office,
firemních akcí, příspěvků na sport a kulturu, příspěvků na životní pojištění nebo
penzijní připojištění, firemní výuky anglického jazyka
• místo výkonu práce Brno – Královo Pole

Informace o náboru

• prostor pro vzdělávání a rozvoj technických
dovedností
• zaměstnanecké benefity v podobě příspěvku na
stravování, částečného home-office, firemních akcí,
příspěvků na sport a kulturu, příspěvků na životní
pojištění nebo penzijní připojištění, firemní výuky
anglického jazyka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která patří mezi nejvýznamnější partnery Microsoft Dynamics a zákazníkům nabízím kromě standardního informačního systému také několik specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce a projektového řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Visual Studiu - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost vývoje ve Visual Studiu (Visual Studio CODE
výhodou), znalost vývoje v Microsoft SQL
• praktickou zkušenost alespoň 3 roky ve vývoji
• chuť stále se rozvíjet a učit se nové věci
• pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost při řešení
zadaných úkolů
• znalost anglického jazyka pro potřeby čtení manuálů a
produktové dokumentace
• týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4348279  Datum zveřejnění: 8.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc