Key Account Manager - Východní Slovensko

JISTU recruitment s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacodměna za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• proaktívne nadväzovanie obchodných vzťahov s investično-
poradenskými skupinami v oblasti B2B
• starostlivosť o investično-poradenské skupiny a ich školenie,
vytváranie dlhodobých vzťahov a poskytovanie informácií o
novinkách
• budovanie externej obchodnej siete, riadenie produkcie a
nastavovanie obchodných cieľov
• verejné vystupovanie na udalostiach pre partnerov (prehliadky firmy,
konferencie, večierky)

• príjemný a profesionálny kolektív
• priestor na sebauplatnenie a realizáciu vlastných nápadov
• možnosť pracovného aj osobného rastu
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie bez obmedzenia variabilnej
zložky
• firemné auto, telefón, notebook a kompletné kancelárske zázemie
• príjemné pracovné prostredie
• možnosť sprostredkovať klientom exkluzívne produkty
• stravenky, teambuildingy, kartu Multisport
• 5 týždňov dovolenky
• miesto výkonu práce Slovensko

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť pomáhajúcu ostatným dobre našliapnutým firmám, pomocou svojich skúseností v účtovníctve, prehľade v legislatíve, efektívnymi marketingovými kampaňami, rozbehnúť sa a uspieť na trhu

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google GSuite - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• minimálne 3-ročné skúsenosti na
obchodnej pozícii
• schopnosť rokovať s ľuďmi a hlavne sa
pred nimi nebojíte vystupovať
• komunikatívnost a máte výborný písaný aj
hovorený prejav
• orientáciu na výsledky a máte proaktívny
prístup
• znalosť finančného trhu
• znalosť B2B trhu a práce s klientmi
• schopnosť profesionálne konať
• vlastníte vodičský preukaz skupiny B a ste
aktívnym vodičom
• znalosť G-suite (prostredia Google: e-mail,
disk, textové súbory, tabuľky,…)

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4363024  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac