Regionální obchodní manažer pro region EMEA

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 95 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za úspěšné plnění plánů poskytovaných služeb přidělených klientů.
• spolupráce při plánování, plnění a vyhodnocování obchodních plánů vytvořených pro
jednotlivé klienty
• podpora nových klientů při zahájení spolupráce, včetně implementace
samoobslužných cestovních technologií a následné administrativy
• kontrola, vyhodnocení a analýza dat jednotlivých klientů (výdaje, finanční rizika, údaje o
dodavatelích, dodržování zásad chování cestujících a možnosti zlepšení, návrh
možných procesních změn nebo implementaci technologických aplikací pro zlepšení,
vytváření a plnění plánů pro zmírnění rizik a celkové zlepšení)
• vytváření a analýza reportů pro Regionální Obchodní Managery (výkonnost dodavatelů,
generované úspory, čtvrtletní reporting metriky nedodržování cestovní politiky
služebních cest klienta, kontrola vzorců podnikové letecké dopravy, a dalších data,
které vám pomohou při vyjednávání o smlouvách s klienty)
• zodpovědnost za úspěšné uzavírání nových smluv s klienty a rozšiřování portfolia
služeb
• spolupráce a komunikace s dalšími obchodními manažery v jiných zemích na úrovni
rozšíření služeb a implementace změn u jednotlivých klientů
• tvorba čtvrtletních a ročních reportů, pro vyhodnocení průběžného plnění plánu a
smluvních závazků a úspěšnosti stanovených cílů
• vedení a koordinace Travel Operations týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci na hlavní pracovní poměr
• nadstandardní mzdové ohodnocení s možností pohyblivé složky
• možnost práce z domova
• 5 týdnů dovolené
• NTB
• služební mobilní telefon
• možnost služebního vozidla
• karierní rozvoj
• služební cesty do zahraničí
• místo výkonu práce dle bydliště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho klienta, jedna z největších, nezávisle vlastněných společností pro správu služebních cest na světě, která je již více než 25 let lídrem v poradenství, technologických inovacích a managementu služebních cest, hledáme vhodného kandidáta/ kandidátku na pozici Regionálního obchodního manažera pro region EMEA

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně středoškolské vzdělání, výhodou je vzdělání
v oboru cestovního ruchu
• více než 3 roky zkušeností v oboru cestovního ruchu
na pozici Account managera
• znalost německého a anglického jazyka na úrovni C1
pro plynulou každodenní komunikaci
• zkušenosti s business analýzou
• znalost produktů Microsoft Office včetně Outlooku,
Excelu, PowerPointu
• analytické myšlení a schopnost finanční analýzy
• vynikající komunikační dovednosti včetně psaného
projevu
• organizační dovednosti
• zdatné vyjednávací schopnosti
• schopnost elegantně zvládat překážky, jako jsou
stresové situace při vyjednávání s klienty
• schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s
klienty i dodavateli
• zájem o obor cestovního ruchu a schopnost
prezentovat trendy a novinky směrem ke klientům a
hledat společné řešení pro jejich implementaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4396637  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc