Technický manažer produktu

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc13.plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za vedení produktu od vývoje až po zpětnou vazbu od zákazníků a
koordinace činností na vývoji nové generace zařízení pro detekce kolejových vozidel
• získání a identifikace klíčových vlastností a požadavků na produkt
od zákazníků, pracovníků společnosti, z trhu i podle vlastních představ
• vytváření specifikace produktů, požadavků, popis vlastností,
zajištění kompletních podkladů pro předání do výroby
• organizace interních jednání a odpovědnost za pokračující vývoj(e)
• spolupráce a denní komunikace s vývojáři, konstruktéry, inženýry,
experty na výrobu a projektovými manažery
• spolupráce s marketingem v rámci podpory prodeje produktů, tvorbě
katalogů apod.
• sledování zpětné vazby od zákazníků a montérů, podávání návrhů na
zlepšení produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• jistota zaměstnání v zavedené společnosti
• mzdové ohodnocení v rozpětí 40 – 65 000 Kč
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat podle výsledků společnosti
• cafeterie
• stravenky
• jazykové kurzy
• příspěvek na životní a penzijní připojištění
• příspěvek na MultiSport kartu
• další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky
• místo výkonu práce Praha 8

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technický manažer produktu, pro tvoření vizí, plánů a uvádění produktů na trh pro specifické produkty v oboru signalingu kolejových obvodů.

Hlavní náplní bude na základě interních a zákaznických požadavků vést projekt nové generace detekčního systému kolejového vozidla podle generické drážní normy EN 50126 (z oblasti spolehlivosti, bezpečnosti apod.).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

zaměření elektrotechnické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ – zaměření elektrotechnické nebo
střední technické
• kladný vztah k elektrotechnice
• praxi alespoň 1 rok v manažerské pozici
• schopnost komunikovat a motivovat
tým lidí
• zkušenost s vedením projektů
• schopnost pracovat v týmu i samostatně
• orientaci na cíl
• systematičnost a analytické myšlení
• diplomatické vystupování

Výhodou:
• zkušenost s produktovým řízením
• orientace v normách EN 50126
• pozitivní osobnost
• vnímání příležitosti a jejich kritického
hodnocení
• tvůrčí přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4414333  Datum zveřejnění: 3.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc