Průmyslový inženýr

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Vyškov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajištění a koordinace implementace nových technologií ve firmě
• koordinace aktivit zlepšování procesů s interními i externími stranami (vedoucí výrob,
IE&E)
• návrhy a realizace projektů se zaměřením na lepší využití strojů, spotřebního materiálu,
spotřeby a snížení odpadu
• podpora výrobních supervizorů v mapování hodnotového toku, přínos technických
řešení pro balancování linek a tok výroby
• tvorba layout výroby ve spolupráci s vedoucími výroby
• reakce na odchylky výsledků kvality a návrh krátkodobých i dlouhodobých technických
řešení ve spolupráci s oddělením kvality
• odpovědnost za nastavení strojů a procesů včetně průběžných aktualizací
dokumentace a záložních systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci na hlavni pracovní poměr
• odpovídající platové ohodnocení s každoročním navýšením,
• přátelský kolektiv a férové jednání jsou u klienta samozřejmostí
• 5 týdnů dovolené
• stravování (včetně snídaní a večeří) v naší jídelně, obědy za 20Kč (výběr ze 7 druhů
jídel)
• příměstské tábory pro děti zaměstnanců přímo v areálu firmy
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvky k životním a pracovním jubileím, narození dítěte, svatbě…
• kulturní a sportovní aktivity
• lekce angličtiny
• maséra v areálu firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost se skandinávskou kulturou, kde zaměstnanci nejsou jen čísla, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro rozšíření týmu technické podpory pracující v čistém a moderním provozu ve Vyškově na pozici Průmyslového inženýra.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Mírně pokročilý
SCADA - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ideálně již zkušeného inženýra/inženýrku se strojním
vzděláním
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni (pro
komunikaci s kolegy v dalších závodech v zahraničí –
emailem i po telefonu).
• znalost CAD programů (AutoCAD, SCADA)
• dobré porozumění výroby a výrobních procesů,
nástrojů Lean a Six Sigma.
• zájem o nové technologie, chuť se neustále zlepšovat
a týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4418926  Datum zveřejnění: 7.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc