Technický konzultant pro support

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Krč, Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jedná se o pozici 2nd level support produktů společnosti v týmu
projektové kanceláře
• analýza reportované situace (určení chyby a její příčiny)
• simulace reportované situace (navození chyby v procesu)
• vyřešení daného incidentu a informování klienta
• v případě neúspěchu při řešení incidentu předání ticketu
vývojářům/analytikům s patřičnými podklady (3rd level support)
• komunikace s klientem, vývojem a projektovými týmy
• spolupráce při úpravách nasazených řešení
• podpora při migraci serverů
• kontrola nastavení systému (profylaxe)
• instalace, rekonfigurace aplikací
• investigace a řešení integračních problémů s třetí stranou (s
partnery společnosti)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci na hlavní pracovní poměr
• odpovídající mzdové ohodnocení s navýšením po zkušební době
• pracovní dobu 8:30 – 17:00, po dohodě flexibilní
• možnost nástupu ihned nebo dle dohody
• 5 týdnů dovolené
• stravenkový paušál
• vstupenky do ZOO
• sportovní a kulturní akce
• jazykové kurzy ve firmě
• příspěvek na penzijní připojištění a Multisportkartu
• místo výkonu práce Praha 4, metro Kačerov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, českou společnost dodávající chytrá řešení pro automatizaci kancelářských procesů, která se původně specializovala na kancelářský software, později se začala specializovat na technická řešení pro práci s elektronickými dokumenty s právním účinkem a zejména na jejich dlouhodobou archivaci hledáme vhodného kandidáta, který rád řeší technické zádrhely a hledá nejlepší cesty k vyřešení problému, na pozici TECHNICKÝ KONZULTANT PRO SUPPORT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technický, IT

Ostatní znalosti

SQL - Mírně pokročilý
XML - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo IT
směru
• základy SQL, XML
• výhodou je praxe na obdobné pozici
• zkušenost s komunikací se zákazníkem,
optimálně ze zákaznické podpory v IT
• analytické myšlení
• asertivitu a empatii
• chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4467484  Datum zveřejnění: 5.1.2023