BI konzultant

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• pracovat budete na opravdu zajímavých dlouhodobých projektech u klientů v Praze
• tvorba reportů a dashboardů v Microsoft Power BI, Qlik Sense, Sporfire nebo Cognosu
• Business Analýza - zjišťování potřeb klienta a jejich mapování na dostupná data
• lze vést menší tým nebo školit zákazníky, u nás to oceníme (ale nenutíme do toho)
• úzká komunikace se zákazníkem při návrhu a vývoji reportů, prezentace výsledků
• příprava dat pro reporty
• někdy klient potřebuje, aby jste byl 1x - 2x týdně onsite - nutno s tím počítat

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na hlavní pracovní poměr i částečný úvazek (min 60%) mezi super lidmi
• odpovídající mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností a schopností
• společné firemní akce (hory, lyžování, kola, bobovka, paintball, běžecké závody, airsoft
akce, grilovačky, pivko, výlety, bruslení, koloběžkování, atd.)
• z benefitů lze zmínit Buddyho na zkušební dobu, stravenkový paušál, penzijko, výuka
AJ, ŠJ, NJ, sdílená firemní auta, PC a telefon k soukromému užití, interní knihovnu,
human-skills akademii, 5 týdnů dovolené (200 hod), sick days, možnost neplaceného
volna, permice do ZOO, dog-friendly-office (jen malá oddělená část, abychom vyšli
vstříc i alergikům), Multisportka, Kafetérie. Taky máme fakt dobré kafe a šuplíček štěstí
(tj. šuplík plný sušenek). V létě zmrzky a pro ty, co řeší linii i ovoce.
• nabízíme víc než jen to, nabízíme práci, kam chodíte rádi a kam se těšíte.
• možnost práce z domu s flexibilitou práce on-site u klienta
• rozvoj prostřednictvím konferencí, školení a workshopů, naší BI akademie, nové
Human-skills akademie a možnost získat nejeden certifikát či "bečku"

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, českou společnost, která již více než 11 let pracuje na dlouhodobých projektech ve zpracování velkých objemů dat pro banky, farmaceutické společnosti, engineeringové firmy, ale třeba také pro Úřad civilního letectví, Jadernou elektrárnu Temelín a další, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na zkušeného BI Konzultanta, který se nebojí pracovat i on-site u klienta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Power Bi - Mírně pokročilý
Qlik Sense - Mírně pokročilý
TIBCO Spotfire - Mírně pokročilý
Tableau - Mírně pokročilý
IBM Cognos BI - Mírně pokročilý
SQL - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenosti (různé délky dle seniority pozice) s jednou
z následujících technologií: Microsoft Power BI, Qlik
Sense, Spotfire, Tableau nebo Cognos
• pokročilou znalost anglického jazyka – pro práci je
opravdu potřeba
• velmi dobrou znalost principů multidimenzionálního
modelování a dobrou znalost SQL jazyka
• znalost nějakého ETL nástroje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4474681  Datum zveřejnění: 1.1.2023