Servisní technik pro zemědělskou techniku

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Kvíčovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
bonusy, náborový příspěvek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• rutinní úkony na dílně, jako jsou
preventivní servisy a technické údržby
• prezentace strojů, diagnostika
• složitější specifické opravy přímo u
zákazníka
• pravidelné školení na nejmodernější
techniku od výrobců

Zaměstnanecké výhody, benefity

• náborový příspěvek 30 000,- Kč
• spolupráci na hlavní pracovní poměr
• prestižní technika nejen JCB a HORSCH
s technickou podporou a specialisty
• podpora se zázemím 11 poboček na
území Čech
• zázemí výhradního zástupce veškerého
sortimentu, technické příručky a manuály jsou tedy samozřejmostí,
možnost školit se i přímo u výrobce
• vybavená servisní vozidla skříňovou vestavbou s kompletním
nářadím
• růst až na pozici Servisního technika – Specialistu vybrané techniky
• šikovní mají bonusy ke mzdě až 7 500,- Kč
• speciální bonusový program pro servisní techniky
• mzda v rozmezí od 30 000 až do 45 000,- Kč
• benefity: ředitelské volno, příspěvek na stravování, podpora
volnočasových aktivit a další
• místo výkonu práce v Nýřanech, od prvního čtvrtletí 2023 v
Kvíčovicích u Plzně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, prodejce zemědělské a komunální techniky se sídlem v Praze a pobočkami po celé České republice hledáme vhodného kandidáta do servisního týmu na pozici Servisního technika pro zemědělskou techniku na pobočku do Nýřan, resp. Kvíčovic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojní, automobilní

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenost se servisní činností
zemědělské techniky
• minimálně vyučení v oboru
• řidičský průkaz skupiny B
• manuální zručnost
• ochotu cestovat ve svěřeném regionu
• samostatnost, zodpovědnost
• schopnost komunikace se zákazníkem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4483435  Datum zveřejnění: 9.1.2023