Administrátor internetových stránek a správce obsahu e-shopu

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• přizpůsobení standardního e-shopu CyberSoft potřebám klienta
• tvorba potřebných struktur v informačním systému I6 CyberSoft pro
vazbu na e-shop
• spolupráce s programátory CyberSoft při úpravách e-shopu
• úprava obsahu stránek e-shopu + práce s produktovým portfoliem,
přidávání, odebírání a úprava popisu jednotlivých produktů a jiné
související aktivity
• nahrávání dat do informačního systému a jejich následná správa
• administrativní podpora e-shopu (přidávání, úpravy a vyřazování
produktů, příprava produktových podkladů, doplňování aktuálních
informací)
• reporting spojený s provozem internetových stránek s e-shopu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na projektu přímo pro klienta formou HPP nebo i
samostatného dodavatele na plný úvazek
• technické vybavení pro práci (počítač, komunikační prostředky)
• adekvátní platové ohodnocení
• místo výkonu práce v Brně
• nástup je možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho klienta, obchodní a technologickou společnost zaměřenou na široké spektrum moderních měřicích a zkušebních technologií, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Administrátor internetových stránek a správce obsahu e-shopu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxi v oboru
• zkušenosti s redakčními systémy pro
tvorbu www stránek
• znalost AJ potřebná pro porozumění
textům o spravovaném portfoliu produktů
• časovou flexibilitu
• pracovní samostatnost, spolehlivost a
zájem o obor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4483598  Datum zveřejnění: 9.1.2023