Strategický nákupčí

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícprovize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● komunikace s dodavateli a zajištění smluvních podmínek
● vyhledávání, řízení a rozvoj dodavatelsko-odběratelských vztahů
● komunikace s odděleními napříč společností
● participace na tvorbě nákupní strategie – hodnocení dodavatelů
● pečlivé řízení dodávek na jednotlivé projekty
● řešení reklamací s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

● perspektivu dlouhodobé spolupráce na hlavní pracovní poměr v
nadnárodní společnosti
● motivující Fixní mzda + provize
● firemní notebook, mobilní telefon a stravenky
● 25 dnů dovolené po prvním odpracovaném roce
● příspěvek na penzijní připojištění po první odpracovaném roce
● možnost částečného home office
● místo výkonu práce - Zlínský kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost založená roku 1845, která se zabývá inovativní skladovací technikou a jako jeden z mála dodavatelů kompletní skladovací techniky vyrábí regálové, přepravkové, kompletační a přepravní systémy pro všechny obory. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Strategického nákupčího / Strategic buyer

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● min. středoškolské vzdělání
● praxe na pozici v nákupním oddělení –
výhodou
● AJ nebo NJ – min. B2, slovem i písmem
● ovládání MS Office na středně pokročilé
úrovni
● zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a
schopnost dotáhnou věci do konce
● týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4486129  Datum zveřejnění: 15.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc