Účetní

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zadávání prvotních dokladů do účetního programu včetně jejich
zaúčtování
• příprava a zpracování bankovních příkazů, zaúčtování bankovních
výpisů a účtování pokladny
• kontrola závazků a pohledávek, příprava zápočtů
• řešení pohledávek včetně předání podkladů na vymáhání advokátní
kanceláři
• měsíční uzávěrky rozvahových účtů a příprava podkladů pro auditora
• zpracování přiznání k DPPO včetně výkazů
• zpracování přiznání k DPH a kontrolních hlášení
• účtování pojistného, náhrad škod od pojišťoven včetně sledování
plateb
• vedení účetnictví dle platných zákonů, interních směrnic v rozsahu a
termínech, které jsou v těchto směrnicích uvedeny
• zpracování výstupů z účetnictví podle požadavků společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci na hlavní pracovní poměr dobu neurčitou v české stabilní společnosti
• nástup možný dohodou
• možnost kariérního růstu
• pracoviště v Brně, kvalitní technické moderní zázemí pobočky společnosti, intenzivní péči během zkušební doby
• zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka, mimořádné odměny za dobře odvedenou práci
• benefity:
- zapracování kvalifikovanými odborníky s dlouholetou praxí,
- dodatečná dovolená,
- odborné vzdělávání,
- firemní kurzy anglického jazyka přímo na pracovišti,
- firemní sleva od dealera při nákupu soukromého vozidla pro zaměstnance společnosti,
- možnost sjednání výhodného úvěru pro zaměstnance u firemní banky,
- příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě,
- stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/směna v čistém,
- SIM-karta a zvýhodněné volání v síti O2 i pro členy rodiny,
- služební mobil k soukromým účelům,
- nápoje zdarma,
- slevy na firemní produkty a služby,

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost, která je specialistou na slaboproudé a zabezpečovací technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici účetní do Brna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
• praxi na pozici účetní min. 3 roky
• znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů
• dobrá uživatelská znalost práce na PC (Excel)
• znalost AJ – základní znalost
• bezúhonnost
• pečlivost a snaha
• odbornost
• komunikační schopnosti
Výhodou:
• vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• znalost programu SAP, POHODA
• znalost zpracování mezd a cestovních náhrad
• řidičské oprávnění sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4533957  Datum zveřejnění: 7.3.2023