Servisní technik

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• provádění instalací, oprav a pravidelných preventivních kontrol přístrojů
• řešení technických problémů vyžadující digitální dovednosti a znalosti mechaniky a elektroniky
• vedení servisní agendy
• e-mailová a telefonická komunikace se servisní podporou výrobců (AJ)
• spolupráce na obchodních případech s aplikačními a produktovými specialisty
• spolupráce se servisním koordinátorem, výběr a objednávky servisních dílů
• víkendová pohotovostní služba – převážně telefonická pomoc zákazníkům
• cestování po ČR (nemocnice, diagnostické laboratoře), jednání se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• motivační platové podmínky
• práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
• příjemnou atmosféru v mladém, dynamickém a přátelském kolektivu
• pravidelná školení v zahraničí
• flexibilní pracovní dobu
• služební telefon, notebook a automobil i k vlastnímu použití
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění a další bonusy
• oblast působení: převážně Morava, v rámci zastoupení kolegů možnost výjezdů i v rámci celé ČR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, obchodní společnost s dlouholetou tradicí v prodeji laboratorní techniky hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK se zaměřením na servisní činnost v oblasti biochemie, imunohematologie a imunohistochemie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

oboru elektrotechnika, nebo v oboru biologie, biochemie nebo chemie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, nebo VŠ vzdělání v oboru biologie, biochemie nebo chemie
• výborné analytické schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat, časová flexibilita
• manuální zručnost
• příjemné vystupování, komunikativnost a schopnost empatie
• ŘP skupiny B
• znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1 (úroveň B2 a lepší výhodou)
• min. 2 roky praxe na pozici servisní technik in-vitro zdravotnických prostředků výhodou
• počítačové dovednosti na úrovni správy sítí výhodou
• Osvědčení dle NV 194/2022 Sb. paragraf 5 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4537696  Datum zveřejnění: 14.4.2023