Energetický manažer

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsícbonusy a prémie po zapracování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obchodní a správní řízení bioplynové stanice (zajištění vstupních surovin i prodeje elektřiny), kontrolní činnost, management udržitelnosti
• zabezpečení optimální dodávky všech energetických médií pro všechny provozy společnosti a spřízněných podniků
• odpovědnost za dodržování platné legislativy a norem v oblasti energetiky, včetně řízení kontrol a revizí
• vybudování a vedení nově vznikajícího střediska Elektroinstalace a FVE včetně náboru elektrotechniků
• vyhledávání investičních příležitostí a v případě rozhodnutí o realizaci investice její projektové řízení, vyhledávání příležitostí k energetickým úsporám
• aktualizace PENB
• řízení a koordinace provozu kotelny, revize el. zařízení a odečty spotřeb el. energie,
• sjednávání odběrových diagramů energií, tvorba a sledování diagramů,
• zabezpečení provozů kotelen, klimatizace, revize,
• zajištění ročního hlášení v oblasti energetiky,
• zajištění nákupu el. energie a plynu na trhu
• projednávání smluv s dodavateli svěřeného segmentu,
• koordinace dalších souvisejících činností v oblastech tepelného hospodářství, elektrotechniky, kogeneračních jednotek, bioplynové stanice apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilitu společnosti s historií
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• pracoviště v Brně, dobré parkování
• stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění
• možnost využití automobilu i pro soukromé účely, mobil, notebook
• mzdové ohodnocení v rozpětí při nástupu: 45-50 000,- Kč
• místo výkonu práce v Brně
• možnost nástupu ihned, případně dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, stavební společnost se sídlem v Brně, která ve svém portfoliu má vlastní bioplynovou stanici a buduje nové středisko Elektroinstalací a FVE, hledáme v rámci divize Energetiky vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici Energetického manažera

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
MS Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• osvědčení dle ČSN 070710 pro provoz, obsluhu a údržbu parních a horkovodních kotlů a ČSN EN 676 pro hořáky na plynná paliva s ventilátorem a znalost místních provozních předpisů
• znalost problematiky kotelen a PST (PST = předávací stanice tepla (Výměník))
• osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) §7 nad 1000 V (možno doplnit po nástupu)
• minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
• SŠ/VŠ vzdělání
• vynikající vyjednávací schopnosti, zodpovědnost, aktivní vedení týmu
• MS Office 365, výborná znalost MS Excel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4543380  Datum zveřejnění: 26.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc