Vývojář HW

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Napajedla, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● navrhovat a rozvíjet elektronické obvody navrhovaných zařízení
● spolupracovat při konstrukci a optimalizaci plošných spojů
● verifikovat a dokumentovat výsledky své práce
● pracovat na svém rozvoji, zapojovat se do zajímavých projektů a
inovací
● táhnout za jeden provaz s kolegy na pobočce

Zaměstnanecké výhody, benefity

● práci na HPP
● nadstandartní motivační platové ohodnocení
● flexibilní pracovní dobu a home office
● roční bonus
● stravenky
● Sickdays
● 5 týdnů dovolené
● práci na projektech v týmech s mezinárodní účastí
● podpora patentové ochrany vlastních inovačních návrhů
● moderní prostředí přístrojové vybavení, vlastní EMC laboratoř, 3D
tisk, prototypový workshop
● místo výkonu práce v Napajedlech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, společnost jejímž cílem je umožnit všem maximálně využít zdroje a energie a propojit tak pokrok s udržitelností. Jsou vedoucí společností v oboru digitální transformace řízení energií a automatizace v domácnostech, veřejných budovách, datových centrech, infrastruktuře a průmyslu. Jejich technologie zajišťují, aby v každém okamžiku a kdekoliv na světě život běžel naplno. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vývojář HW

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Cadence - Mírně pokročilý
Cadence PSpice - Mírně pokročilý
LTspice - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
● praxi ve vývoji elektroniky
● kvalifikaci NV č. 194/2022 Sb. (Vyhl. č.50/1978 Sb.)
● praktickou znalost práce v návrhovém systému Cadence, nebo chuť k jeho zaškolení (viz obdobné programy např. Altium, Eagle, Mentor Graphics, Pads apod.)
● schopnost komunikace AJ
● zkušenosti se simulacemi obvodů v PSpice, LTspice aj. – výhodou
● znalost ANSI C popř. jiného jazyka – výhodou
● zkušenosti s testováním EMC a SAFETY dle IEC 60669-2-1, 60068, ... - výhodou
● řidičské oprávnění skupiny B – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4548779  Datum zveřejnění: 2.5.2023