Hlavní účetní

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● vedení účetnictví v souladu s platnými zákony a normami
● zpracování měsíční a roční uzávěrky účetních knih
● zodpovědnost za vypracovaní finančních výkazů a dalších reportů
● zodpovědnost za plnění daňových povinností (DPH, daň z přijmu právnických osob, daň z nemovitosti)
● spolupráce s externími auditory a poradci
● zpracování statistických výkazů
● zodpovědnost za majetek, vedení pokladny v EUR a komunikace s bankou
● vedení malého týmu (mzdová/skladová účetní, fakturantka)

Zaměstnanecké výhody, benefity

● práce na HPP
● nadstandartní a motivační platové ohodnocení
● mobilní telefon se zvýhodněným tarifem i pro rodinné příslušníky
● příspěvek na stravování
● pravidelné firemní akce (sportovní, kulturní)
● 50% sleva výrobky
● 20 dnů dovolené
● profesní růst
● neformální pracovní prostředí a skvělý tým kolegů
● místo výkonu práce v Přerově

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Pro našeho klienta, česká společnost, zabývající se interiérovým designem od roku 1991, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Hlavní účetní

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie, účetnictví nebo daňového poradenství

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

účetnictví, zpracování uzávěrek a reportů

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví nebo daňového poradenství
● minimálně 4 let praxe v účetnictví, zpracování uzávěrek a reportů
● znalost právních předpisů v oblasti účetnictví
● skvělá znalost MS Office + Excel
● zkušenost s účetními SW, ERP systémy – výhodou
● schopnost řešit problémy
● samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4564606  Datum zveřejnění: 26.5.2023